Kurucularımız | Küpkök Eğitim Kurumları

Kurucularımız

  • Home
  • /
  • Kurucularımız

Salim Uzunöz

Bolu Mengen doğumlu Salim UZUNÖZ; İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerini Karabük’te tamamladıktan sonra Uludağ Üniversitesi Fizik bölümüne yerleşmiştir. Hemen ardından Matematik ve Fen Bilimleri alanında yüksek lisans yapmıştır. Eğitime yaşamının her alanında önem veren kurucumuz Lojistik Lisans ve İşletme Lisans mezunu olup aynı zamanda da B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanıdır.

Henüz üniversitede öğrenci iken dershanecilik sektöründe matematik öğretmenliği yapmaya başlamış ve bunun yanında yıllarca sürdürdüğü özel ders çalışmalarını disiplin, sabır ve çalışma üzerine kurduğu sistem ile birleştirdiği Bursa’da bir eğitim markası haline gelen Küpkök Eğitim Kurumlarını ortaya çıkarmıştır.

Öğretmenlik hayatı boyunca disiplin-sabır-çalışma üzerine kurduğu sistemi öğrencilerine aşılayan kurucumuz, her bir bireyin kazanabileceğini ve her hedefin gerçekleşebileceğini binlerce kez tecrübe etmiş, bu doğrultuda gelen yoğun taleplere karşı koyamayarak Küpkök Eğitim Kurumlarını büyüyen ve gelişen bir aile haline getirmiştir.

Kurumlarımız, eğitim-öğretimde önce disiplini ilke edinmiş ve öğrencilerine sorumluluk almayı öğretip sabrın ve fedakarlığın başarıyı getireceğini aşılamaktadır. İleri düzeyde öğretmen kadrosu ve uzman rehber öğretmen ekibiyle öğrenci takibini birleştiren, bireysel eğitimi masa başına ve kitlesel formlarda en iyi şekilde sunan sistemini tüm kurumlarında öğrencilerine sunmaktadır.

Haftanın yedi günü kurumlarının başında bulunup sürekli takip eden, izleyen ve çalışmalarını öğrenci-öğretmen-yönetici işbirliği içerisinde yoğun bir bilgi alışverişiyle sürdürmektedir.

Faruk Günhan

31.05.1966’da eğitimci bir ailenin oğlu olarak dünyaya gelen Faruk GÜNHAN, ilkokul ortaokul ve lise eğitimini Karacabey’de tamamladıktan sonra Yıldız Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur.

Çok genç yaşlarda, ailesinin sahip olduğu eğitim kurumlarında yüklendiği görevleri başarıyla tamamlayan kurucumuz aynı zamanda taahhüt-ticaret işleriyle de uğraşmakta olup evli ve iki çocuk babasıdır.

Trkiye Cumhuriyeti'nin 100. Yili
Okulum Temiz
eTwinnng
Cambridge
imdi Bavur