ACCREDITATION Program | Küpkök Eğitim Kurumları

ACCREDITATION Program

  • Home
  • /
  • ACCREDITATION Program

Accreditation Programı

Evokulluluk daha çok gelişmiş ülkelerde görülen bir eğitim sistemidir. Birleşik Krallık ve Amerika’daki ortaokulların ve liselerin en popüler eğitim sistemlerinden biri olduğunu kanıtlamıştır ve son yıllarda tüm dünyada popüler bir eğitim sistemi haline gelmiştir.

Evokulluluk geleceğin eğitim sistemi olarak görülüyor. Eğitimli bir danışman ve profesyonel bir branş öğretmeninin desteğiyle öğrencilerin hayat boyu öğrenici olmaları sağlanır ve enerjileri, yaratıcılıkları ve hayal güçleri farklı alanlara yönelir. Bunun yanında öğrencilerimiz Birleşik Krallık, Amerika Birleşik Devletleri ve birçok Avrupa ülkesinde geçerliliği olan bir diplomaya sahip olma şansını yakalarlar.

European Language Portfolio

Avrupa Dil Portfolyosu öğrencinin dil öğrenme deneyimini etkileyen ve bunu kaybeden, uluslar arası geçerliliği olan bir belgedir. Bu belge öğrencinin kültürler arası farkındalığını ve özerkliğini desteklemek için Language Policy Unit of Concuil of Europe tarafından hazırlanır. Avrupa Dil Portfolyosu Council of Europe tarafından sunulan referans seviyesine bağlı olarak dil yeterliliğinin değerlendirildiği bir araçtır.

Double Diplom

Çift diplomalı öğrenciler ortaokul ya da lise öğrenimlerini bitirmelerine müteakiben Birleşik Krallık, ABD ve Avrupa’daki birçok lise ve üniversiteye sınava girmeden kabul başvurusu yapma şansına sahip olurlar.

Okulum Temiz