18
Mar

Bilgilendirme

“Eğitimde Köklü Değişim” anlayışıyla Bursa’da hizmet veren Küpkök Eğitim Kurumları, başarılarına bir yenisini daha ekleyerek 18 Mart Çarşamba günü itibariyle 8, 12 ve mezun sınıf öğrencilerine dijital ortam üzerinden canlı ders anlatımına başladı.

2000’i aşkın öğrenciyi 200’e yakın öğretmeniyle buluşturan ve kendi sınıfıyla kendi öğretmeniyle canlı eğitimine devam edecek olan öğrencilerimiz, kurumlarımızdaki akademik işleyişin çok benzerini, samimi ortamı evlerinden canlı derslerle yaşamaya devam edeceklerdir. Şubelerimizin ders programları Küpkök Takip sistemimizde ve internet sitemizde paylaşılmış olup yoklamalarımız da canlı ortamda alınacaktır. Sınıf mentörlerimiz ve branş öğretmenlerimiz kamp kitaplarımızdan ödevlendirmeleri günlük olarak kontrol edip değerlendirmelerini Küpkök Takip sisteminde velilerimizle paylaşacaktır.

Dijital ortamda canlı ders programımızı işlevsel hâle getirmemizde emeği geçen tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve kurum yöneticilerimize teşekkürlerimizi sunarız.