Küpkök 1112 | Küpkök Eğitim Kurumları

Küpkök 1112

  • Home
  • /
  • Küpkök 1112

Üniversiteye Hazırlık Okulu

Bursa’da “Eğitimde Köklü Değişim” ilkesiyle bir marka olan Küpkök Eğitim Kurumları, şimdi de sadece 11. ve 12. sınıf öğrencilerini üniversiteye hazırlayacağı yeni kampüsü KÜPKÖK 1112 ile karşınızda! Üniversiteye hazırlık programlarının yoğun bir şekilde uygulanacağı Küpkök 1112’de 8 kişilik masa başı ve 18 kişilik butik sınıflarda hizmet vereceğiz.

Özlüce’deki yeni kampüsümüzle kurs ve özel ders ihtiyacı bırakmayan Küpkök 1112, öğrencilerimize eğitimde köklü değişimi bir kez daha yaşatıp, başarılarına yeni halkalar eklemeyi amaçlamaktadır.

ÜNİVERSİTEYE HAZIRLIK OKULU

Bursa’da “Eğitimde Köklü Değişim” ilkesiyle bir marka olan Küpkök Eğitim Kurumları, şimdi de sadece 11. ve 12. sınıf öğrencilerini üniversiteye hazırlayacağı yeni kampüsü KÜPKÖK 1112 ile karşınızda!

İLERİ DÜZEY ÖĞRETMEN KADROSU

Dershanecilik ve özel okul tecrübesi olan, alanında kendini ispatlamış ve Türkiye dereceleri çıkartmış, özenle seçilmiş uzman bir kadro 1112’de sizleri bekliyor.

8 – 18 KİŞİLİK SINIFLAR ve 360 KİŞİLİK KONTENJAN 

Üniversiteye hazırlık programlarının yoğun bir şekilde uygulanacağı Küpkök 1112’de 8 kişilik masa başı ve 18 kişilik butik sınıflarda sadece 360 öğrencimize hizmet vereceğiz.

SINIRSIZ YAYIN İMKANI

1112’de sunduğumuz sınırsız yayın imkanı ile öğrencilerimiz; kurumumuza ait Küpkök logolu yayınların yanında zümrelerimizin seviyelere göre belirlediği ulusal yayınları da kullanır. Böylece gelişimi için gereken tüm kaynak ihtiyacını 1112’de karşılar.

ÖĞRENCİ TAKİP SİSTEMİ

Mentor ve rehber öğretmenler; günlük ve haftalık ödev takibini, tarama sınavı değerlendirmelerini düzenli bir şekilde yaparak, öğrencinin akademik başarısını analiz eder ve raporlar.

BİREYSEL REHBERLİK, PDR VE MENTORLUK

Yıl boyunca kesintisiz bir şekilde sunulacak olan rehberlik çalışmaları, PDR uzmanları tarafından verilecek olan terapiler ve bireysel mentor yardımıyla mükemmel bir ekip üniversiteye hazırlık maratonunda öğrencilerimizin en büyük desteği olacaktır.

DENEME VE TARAMA SINAVLARI

Öğrencilerimiz yıl boyunca her hafta 2 ayrı tarama ve deneme sınavları ile toplamda kurum içi 64 sınav ve Türkiye geneli 16 sınav ile birbirinden farklı tüm soru tiplerini görmüş ve sınav stratejilerini geliştirmiş olacaklar.

ÜNİVERSİTE HAZIRLIK YAZ KAMPI

Öğrencilerimiz dönem sonu başlayacak olan Matematik ve Fen kamplarından ücretsiz olarak yararlanıp bir sonraki eğitim – öğretim dönemine rakiplerinin bir adım önünde başlar.

Okulum Temiz